Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 серпня, 18:52:45

Про окремі питання професійного навчання державних службовців

07.10.2020   09:11Агенцiя

Йшлося 6 жовтня під час вебінару за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Професійний розвиток державного службовця, щорічне оцінювання та виконання індивідуальної програми».

Цільова аудиторія семінару – державні службовці структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій.

Навчання проведено Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації кадрів спільно з Національним агентством України з питань державної служби.

У ході вебінару було розглянуто три блоки питань, що стосувалися окремих питань професійного навчання державних службовців; методичних рекомендацій щодо складання та моніторингу виконання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності державного службовця, а також алгоритму визначення результатів оцінювання службової діяльності державних службовців у 2020 році.

Під час візуалізованої лекції-бесіди Любов Савчук – державний експерт експертної групи з питань розвитку системи професійного навчання Генерального департаменту з питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Нацдержслужби розповіла учасникам  про нормативні засади системи професійного навчання, інституційну структуру та принципи системи професійного навчання, ключові аспекти реформованої системи профнавчання, методику визначення та проведення аналізу потреб у професійному навчанні державних службовців тощо. Крім цього, надала посадовцям методичні рекомендації  щодо складання та моніторингу виконання індивідуальної програми професійного розвитку.

Ірина Галайко – заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, магістр державної служби, у своєму виступі сказала, що метою оцінювання результатів службової діяльності є визначення якості виконання державним службовцем поставлених завдань, а також прийняття рішення щодо його преміювання, планування службової кар’єри тощо. Вона акцентувала увагу слухачів на покроковому плані дій щодо визначення результатів оцінювання службової діяльності державних службовців у поточному році.

Навчання за цією програмою здійснювалося в режимі реального часу за допомогою комунікаційної системи 3СХ.
Усі учасники навчання отримають методичні матеріали та сертифікати про підвищення кваліфікації.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини