Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 08:41:42

В Чернігові мотивують молодь до громадської журналістики

14.09.2020   11:26Агенцiя

Проект «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові медіа» (NEW MEDIA)» триває на Чернігівщині з травня.

Його реалізує ГО «Центр гендерної освіти» (діє в НУ «Чернігівська політехніка») у партнерстві з Вільнюським університетом. Мета - підвищення фахового рівня молодих журналістів та блогерів у царині розвитку громадського активізму, правозахисту, молодіжного лідерства.

- На зустрічах з молоддю ми обговорювали різноманітні теми - від протидії пропаганді та фейкам до просування профілів у соцмережах, взаємодії зі ЗМІ, застосування цифрових технологій, способів активізації молоді в суспільно-значущих проектах, - розповідає одна з координаторок проекту «Нові медіа» Наталія Шакун. - Учасниками нашого проекту стали студенти, викладачі, громадські активісти, представники органів місцевого самоврядування. В червні-серпні вони взяли участь у двох фокус-групових дискусіях, круглому столі, двох одноденних тренінгах, п’ятнадцяти блог-кафе. Крім того, ми провели дві чотириденні школи-тренінги з відеоблогерства.
 
Блогери-початківці вже зараз мають можливість розказати про власну діяльність та висловити громадянську позицію в «чернігівській блогосфері», що була створена за сприяння ГО «Фундація прав людини» саме в рамках цього проекту, а також на платформі «Mustpost.today».

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини