Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 лютого, 17:40:38

Навчальний процес у школах Чернігова відбуватиметься зі змінами

07.09.2020   14:35Агенцiя

З 7 вересня у навчальному процесі загальноосвітніх шкіл Чернігова відбудуться зміни. Це пов’язано зі значним погіршенням епідемічної ситуації із захворюваністю на Covid-19. Учні 1-4-х класів навчатимуться у звичайному режимі, тобто всі діти ходитимуть до школи.

Здобувачі освіти 5-11-х класів навчатимуться за змішаною формою. Класи вже поділили на дві рівні групи - орієнтовно по 15 дітей кожна. Щотижня вони мінятимуться. Про це повідомив начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

"Таке спільне рішення ухвалили у п’ятницю на нараді з директорами загальноосвітніх навчальних закладів Чернігова за участю міського голови Владислава Атрошенка з подальшим затвердженням педагогічними радами шкіл міста. Сподіваюся, тимчасові організаційні зміни допоможуть зменшити ризик зараження школярів та членів їхніх родин", - зазначив він.

Перший тиждень половина класу навчатиметься в школі й під керівництвом учителя опановуватиме двотижневий навчальний матеріал. Друга половина дітей вдома виконуватиме завдання пошуково-дослідницького, творчого характеру та завдання на закріплення здобутих знань.

Наступного тижня перша група учнів виконуватиме відповідні домашні завдання, знаходячись вдома, а друга група - навчатиметься у школі.

Нагадаємо, що за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України, всі класи максимально можливу кількість уроків повинні проводити на свіжому повітрі. На перервах учням треба бути в захисних масках, на уроках - за бажанням. Також рекомендовано дотримуватися соціальної дистанції, частіше мити руки з милом та обробляти їх дезінфекторами.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини