Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 05:38:17

У Чернігівській міській раді привітали переможців конкурсу “Учитель року”

03.10.2012   16:43

Переможців І туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2012” напередодні професійного свята – Дня працівників освіти – привітали народний депутат України Сергій Андрос та секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

Зокрема, О. Шеремет підкреслив, що така зустріч уже стала традицією і є доброю нагодою подякувати за подвижницьку працю вчителя. “Спасибі за вашу фахову майстерність, за відповідальне відношення до справи виховання й навчання дітей, за активну громадську позицію”, – звернувся секретар міської ради до освітян.

На думку народного депутата України Сергія Андроса, участь у конкурсі – це можливість якнайкраще проявити себе та мобілізувати усі свої професійні вміння. “Попри невелику заробітну плату й високе навантаження ви зберігаєте вірність професії, молоді покоління йдуть у педагогічні вузи. Учитель – не просто професія, а покликання”, – переконаний народний депутат.

Сергій Олександрович вручив усім лауреатам конкурсу пам’ятні подарунки – сучасні електронні книги, що стануть у нагоді в роботі педагогів. Він щиро побажав освітянам щастя, благополуччя, поваги і пошани суспільства.

У неформальному спілкуванні депутат відповів на численні запитання учасників зустрічі щодо фінансового забезпечення бюджетної галузі, підвищення рівня життя населення, розвитку реального сектора економіки.

У зустрічі також взяли участь начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко та директор науково-методичного центру Ніна Куранда.

Переможцями стали:

у номінації “Українська мова та література” – Наталія Валеріївна Ленько, учитель ЗНЗ №7;

у номінації “Біологія” – Олена Анатоліївна Куценко, учитель ЗНЗ№29;

у номінації “Етика” – Ніна Олександрівна Неруш, учитель ліцею №22;

у номінації “Іноземна мова (англійська)” – Ганна Миколаївна Приходько, учитель гімназії №31;

у номінації “Фізична культура” – Олена Володимирівна Кукобко, учитель ЗНЗ №21.

У проведенні І туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2012” взяли участь загалом 43 учителі чернігівських шкіл.

PR

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини