Безкоштовно отримайте електронний ключ!
Податкова служба України, перебуваючи на шляху перетворення з фіскального органу у сервісну службу, широко використовує досвід країн, які на багато раніше пройшли даний шлях.
Першим етапом покращення послуг для платників податків – є впровадження податковою службою можливості подання податкової звітності в електронному вигляді. Це є крок уперед – у ногу із сучасністю. На даний час платники відчули на собі зручність подання звітності через мережу Інтернет. І дане рішення є вірним. Тому що позитивними наслідками є у першу чергу економія робочого часу, зручність та автоматизований контроль складеної податкової звітності.
На теперішній час до ДПІ у м. Чернігові 99 відсотків платників податку на додану вартість подають звітність в електронному вигляді. Також збільшується відсоток декларацій з податку на прибуток та спрощеної системи оподаткування.
Для налагодження електронного звітування потрібен лише комп’ютер, відповідне програмне забезпечення та вихід у мережу Інтернет.
Хочу наголосити, що програмне забезпечення для подання звітності в онлайн – режимі разом з сертифікатом електронних ключів зараз можливо отримати безкоштовно. Так, при ДПС у Чернігівській області створений сектор реєстрації користувачів Управління (Центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби. Сектор почав діяти з 30.05.2012. За цей термін зареєстровано 2050 платників податків та видано 3500 посилених сертифікатів. Розташований сектор за адресою ДПІ у м. Чернігові, вул. Кирпоноса, 28, каб.№14 на першому поверсі. Телефон для довідок 77-49-27. Режим роботи сектору дуже зручний понеділок – четвер з 9:00 до 20:00 п’ятниця – з 9:00 до 18:45 без перерви.
Завітайте до центру сертифікації ключів електронного цифрового підпису та безкоштовно отримайте електронний ключ.
Лариса Сич, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС
Останні новини Чернігівщини
Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16
Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.
В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54
Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.
Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19
У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.
06 листопада: цей день в Україні і світі 07:46
День 1351 Російська агресія - Day 1351 Russian aggression