Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 10:48:09

Триває додаткова сесія ЗНО

30.07.2020   09:02Агенцiя

Тестуванням з фізики 24 липня стартувала в Україні додаткова сесія ЗНО. Завершиться вона 10 серпня тестуванням із хімії. 28 липня, випускники писали ЗНО з математики.

Зазвичай мешканці нашої області на додаткову сесію ЗНО виїжджають до столиці, у визначені Київським центром оцінювання якості освіти пункти. Проте через карантинні обмеження, пов’язані з Covid–19, тестування з чотирьох дисциплін жителі Чернігівщини проходять на базі школи №19 в обласному центрі. На додаткове ЗНО з математики в Чернігові з’явилися вчора 13 із 18 зареєстрованих осіб.

Третього серпня має відбутися додаткова сесія ЗНО з іноземної мови, 4 серпня — з української мови та літератури, 6 серпня — з історії України.

— Додаткова сесія проводиться для осіб, які з поважних причин не мали можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Причина неявки на основну сесію ЗНО має бути підтверджена документально. Результати додаткової сесії ЗНО будуть відомі не пізніше 14 серпня, — зазначив Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини