Гроші самі не приходять!
Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.
Ці прості правила – дуже складні у реалізації, адже фахівцям громад необхідно і придумати проєкт, і переконати громадськість, бізнес та своїх колег, що він вартий реалізації, а потім ще й самому то все зробити!
У Семенівська міська рада шукають додаткові джерела надходжень використовуючи досвід інших громад та експертів.
Так команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс для фахівців міської ради провела онлайн консультацію «Повноваження органів місцевого самоврядування щодо соціально-економічного розвитку територій. Залучення додаткових джерел фінансування».
Представники офісу розповіли про:
специфіку підготовки проєктних заявок органами місцевого самоврядування;
типові помилки, які допускають органи місцевого самоврядування при підготовці проєктних заявок;
особливості оцінки проєктної заявки донорами;
додаткові кроки перед підготовкою проєктної заявки;
проблеми з визначенням інноваційності проєкту;
актуальні конкурси, в яких можуть брати участь громади.
«Якщо громада прагне залучати гранти, її фахівці мають вміти готувати якісні проєктні заявки, а також чітко знати основний економічний профіль ОТГ, стратегічні цілі розвитку, налагодити ефективну роботу з партнерами та потенційними донорами», – зазначила Людмила Чабак, радниця з децентралізації та місцевого самоврядування.
ULEAD Чернігівський регіональний офіс
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.