Проведено міжвідомчу нараду з ГУ Держпродспоживслужби та підрозділами Чернігівської ОДА
В Управління Держпраці у Чернігівській області під головуванням заступника начальника Управління Ірини Хоменко проведено міжвідомчу нараду з посадовими особами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та структурними підрозділами Чернігівської обласної державної адміністрації: Управління охорони здоров’я та Департаменту фінансів.
Також у заході взяли участь керівники відділів Управління Держпраці у Чернігівській області: з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів; з питань гігієни праці; з питань експертизи умов праці.
На порядку денному наради було кілька нагальних на сьогодні питань, зокрема, учасники обговорили питання організації виконання доручень Держпраці від 23.06.2020 № Д-208/1/3.1-20 і від 23.06.2020 № Д-203/1/3.5-20, напрямки оптимізації роботи з питань забезпечення виплати у повному обсязі заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я, обмін інформацією про укладання договорів мед закладами з Національною службою здоров’я України про надання медичних послуг, пов’язаних з наданням допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19.
Розглянули такою організацію проведення контрольних заходів у всіх закладах охорони здоров’я щодо своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати.
Крім того, йшлося про питання посилення контролю за дотриманням протиепідеміологічних заходів на виробництвах із великою кількістю працівників відповідно до вимог постанов Кабінету міністрів України від 11.03.2020 № 211 та від 20.05.2020 № 392.
Учасники опрацювали перелік суб’єктів господарювання, на яких необхідно забезпечити проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи, узгодили механізми взаємодії Управління Держпраці у Чернігівській області з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області під час здійснення таких заходів.
За підсумками наради були прийняті відповідні рішення, визначені дата і формат наступної зустрічі.
Управління Держпраці у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.