Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 вересня, 03:32:01

Місцеві активісти с. Тупичів навчаються партнерству та залученню ресурсів

08.11.2011   08:00Агенцiя

Тренінг для активістів місцевої громади був проведений Центром “Доброчин” на Городнянщині, в селі Тупичів Чернігівської області, 4 листопада.

Метою тренінгу було навчити місцевих активістів залучати ресурси, доступні для діяльності з розвитку громад та ознайомити з видами та моделями партнерства, критеріями ефективної співпраці.

Як скласти перелік необхідних ресурсів, де їх знайти та які методи застосувати; з ким і як співпрацювати та які критерії ефективної співпраці; “за” і “проти” партнерства – це малий перелік питань, які розглядалися на тренінгу, який провів Олександр Підгорний, Чернігівський Центр Прав Людини.

Освітній компонент проекту сприяє підвищенню професійного рівня місцевих активістів для розвитку місцевих ініціатив і вирішенню локальних проблем. І в майбутньому вони зможуть практично його застосовувати для планування і організації вирішення локальних проблем чи розвитку і підтримці місцевих ініціатив.

Активну участь постійно приймають у всіх заходах сільський голова Лариса Шовкова, директор клубу – Валентина Рись, керівники гуртків – Дуброва Ніна і Ситник Наталія.


Метою проекту “Від Мрій до Дій”, що здійснюється Центром “Доброчин” за підтримки Антикризової Гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, є перетворення будинку культури в с. Тупичів Городнянського району Чернігівської області на Центр громадської активності.

Центр “Доброчин“

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові вшанували пам'ять визволителів

В Чернігові вшанували пам'ять визволителів 17:04

21 вересня, в день міста та визволення обласного центру від нацистських загарбників, в Чернігові віддали данину шани і поваги до мужності та героїзму учасників Другої світової війни, а також їх дітей та онуків, які віддали своє життя за Вітчизну під час Революції Гідності та бойових дій на сході України.

У Верховній Раді засновано міжфракційне об’єднання

У Верховній Раді засновано міжфракційне об’єднання "Чернігівщина" 16:21

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат Антон Поляков.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 16:18

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1197 випадків захворювання (підозри) на кір.

Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені

Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені 16:12

"Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені на строкову службу до армії" - повідомив під час брифінгу військовий комісар Чернігівського обласного Центру комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців полковник Олександр Криворучко.