Місцеві активісти с. Тупичів навчаються партнерству та залученню ресурсів
Тренінг для активістів місцевої громади був проведений Центром “Доброчин” на Городнянщині, в селі Тупичів Чернігівської області, 4 листопада.
Метою тренінгу було навчити місцевих активістів залучати ресурси, доступні для діяльності з розвитку громад та ознайомити з видами та моделями партнерства, критеріями ефективної співпраці.
Як скласти перелік необхідних ресурсів, де їх знайти та які методи застосувати; з ким і як співпрацювати та які критерії ефективної співпраці; “за” і “проти” партнерства – це малий перелік питань, які розглядалися на тренінгу, який провів Олександр Підгорний, Чернігівський Центр Прав Людини.
Освітній компонент проекту сприяє підвищенню професійного рівня місцевих активістів для розвитку місцевих ініціатив і вирішенню локальних проблем. І в майбутньому вони зможуть практично його застосовувати для планування і організації вирішення локальних проблем чи розвитку і підтримці місцевих ініціатив.
Активну участь постійно приймають у всіх заходах сільський голова Лариса Шовкова, директор клубу – Валентина Рись, керівники гуртків – Дуброва Ніна і Ситник Наталія.
Метою проекту “Від Мрій до Дій”, що здійснюється Центром “Доброчин” за підтримки Антикризової Гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, є перетворення будинку культури в с. Тупичів Городнянського району Чернігівської області на Центр громадської активності.
Центр “Доброчин“
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.