Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 19:51:01

Місцеві активісти с. Тупичів навчаються партнерству та залученню ресурсів

08.11.2011   08:00Агенцiя

Тренінг для активістів місцевої громади був проведений Центром “Доброчин” на Городнянщині, в селі Тупичів Чернігівської області, 4 листопада.

Метою тренінгу було навчити місцевих активістів залучати ресурси, доступні для діяльності з розвитку громад та ознайомити з видами та моделями партнерства, критеріями ефективної співпраці.

Як скласти перелік необхідних ресурсів, де їх знайти та які методи застосувати; з ким і як співпрацювати та які критерії ефективної співпраці; “за” і “проти” партнерства – це малий перелік питань, які розглядалися на тренінгу, який провів Олександр Підгорний, Чернігівський Центр Прав Людини.

Освітній компонент проекту сприяє підвищенню професійного рівня місцевих активістів для розвитку місцевих ініціатив і вирішенню локальних проблем. І в майбутньому вони зможуть практично його застосовувати для планування і організації вирішення локальних проблем чи розвитку і підтримці місцевих ініціатив.

Активну участь постійно приймають у всіх заходах сільський голова Лариса Шовкова, директор клубу – Валентина Рись, керівники гуртків – Дуброва Ніна і Ситник Наталія.


Метою проекту “Від Мрій до Дій”, що здійснюється Центром “Доброчин” за підтримки Антикризової Гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, є перетворення будинку культури в с. Тупичів Городнянського району Чернігівської області на Центр громадської активності.

Центр “Доброчин“

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі 19:18

Нині поліцейські встановлюють особу, що зробила неправдиве повідомлення про замінування.

Виявлено 84 нових випадків COVID-19

Виявлено 84 нових випадків COVID-19 16:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 21 вересня в області зафіксовано 84 нових випадків COVID-19.

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти 14:59

Таке рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого на основі звернень та консультацій з регіонами переглянули карантинні обмеження для населених пунктів, віднесених до "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА 14:42

Рівень підготовки теплогенеруючих підприємств та паливно-енергетичного комплексу до опалювального сезону 2020-2021 рр., а також розрахунки за спожиті послуги – основні питання засідання Антикризового енергетичного штабу, який 18 вересня в онлайн–режимі провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини 14:34

21 вересня - День міста Чернігова та 77-а річниця вигнання нацистських окупантів з нашого міста. Цей день назавжди увійшов у його історію як уособлення вдячної пам’яті про подвиг воїнів-визволителів, які ціною власного життя забезпечили майбутнім поколінням можливість вільно жити у рідному місті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини