Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 04:12:16

Розпочались навчання для пожежних-добровольців

21.05.2020   13:32Агенцiя

21 травня в Управлінні ДСНС України у Чернігівській області в рамках проекту "Вдосконалення системи цивільного захисту в об'єднаних громадах України - Наступний крок" в режимі відеоконференції відбулось урочисте відкриття обласної частини проекту, який організований Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща та фінансується програмою "ULEAD з Європою".

Проект має на меті допомогти створити добровільні пожежні команди у вибраних громадах Харківської, Тернопільської, Чернівецької областей та підтримати існуючі добровільні пожежні команди у громадах Рівненської та Чернігівської областей. Від Чернігівщини у проекті приймають участь Сосницька селищна, Височанська, Плисківська та Тупичівська сільські об’єднані територіальні громади.

В рамках проекту буде організоване теоретичне та практичне навчання з медичної допомоги для пожежних-добровольців на базі навчальних пунктів.

На початку з привітальним словом до всіх присутніх звернувся заступник начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Олександр Нагуло.
"У минулому році ми разом з Вами брали участь у проекті "Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України", по 12 добровольців з кожної громади пройшли навчання на навчальному пункті Управління, були розроблені плани безпеки громад.

Кожна громада потурбувалася про своїх добровольців, було придбано пожежно-рятувальне спорядження та інвентар, Посольство Республіки Польща передало ще по 4 комплекти форми для кожної громади, відремонтовані або продовжуються ремонти пожежних депо у Високому, Плисках, Чорнотичах, Дяговій. Добровольці активно беруть участь у гасінні пожеж на території своїх громад. Тобто кожна громада і разом з нею пожежна охорона розвивається і йде вперед", - зазначив Олександр Нагуло.

Після урочистої частини для пожежних-добровольців розпочалось теоретичне навчання, під час якого вони отримають достатній рівень знань та будуть готові до виконання дій за призначенням на території своїх територіальних громад.

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини