Електронний документообіг як спосіб оптимізувати роботу органів місцевого самоврядування
З особливостями використання системи електронного документообігу TDoc-2.0 та програмного забезпечення діяльності ЦНАП Чернігівської міської ради знайомилися учасники онлайн-семінару «Запровадження системи електронного документообігу в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, віддаленого надання адміністративних послуг».
Семінар проведений 14 травня Чернігівським центром підвищення кваліфікації кадрів вже вчетверте для посадових осіб місцевого самоврядування ОТГ Чернігівщини. До участі в навчанні долучилися представники Бобровицької, Козелецької, Олишівської, Іванівської, Кіптівської, Деснянської, Куликівської, Талалаївської громад.
Начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Чернігівської облдержадміністрації Олександр Клименок виокремив ключові особливості системи електронного документообігу та практично пояснив алгоритм роботи з програмою.
Секретар Менської міської ради Юрій Стальниченко поділився досвідом запровадження системи електронного документообігу в Менській громаді. Додатково представники громад ознайомилися з можливостями віддаленого надання адміністративних послуг в умовах карантину.
Електронний документообіг в США та країнах ЄС вже активно використовується понад десяток років. В Україні залучення інформаційних технологій також є одним з ключових інструментів для оптимізації діяльності державних установ та приватних компаній. Їх застосування не лише скорочує час, а й дозволяє зменшити витрати матеріальних ресурсів при виконанні тієї чи іншої роботи.
Чернігівський центр підвищення кваліфікації
Останні новини Чернігівщини
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.
16 січня: цей день в Україні і світі 08:30
День 1423 Російська агресія - Day 1423 Russian aggression
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.