Публічні закупівлі по-новому: що і як купувати
З 19 квітня набрала чинності нова редакція Закону України "Про публічні закупівлі". Запроваджено суттєві зміни до організації закупівельної діяльності замовників, планування та проведення процедур закупівель, посилено відповідальність за порушення у сфері публічних закупівель.
Cаме тому Центр підвищення кваліфікації 6️ травня провів восьме дистанційне навчання «Правові та практичні аспекти здійснення публічних закупівель». Цільова аудиторія – представники структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування.
Всього підключилися близько 57 учасників.
Експерти вебінару детально зупинилися на:
- ключових положеннях нової редакції Закону;
- плануванні закупівель та організації закупівельної діяльності замовника;
- новаціях у переговорній процедурі закупівлі;
- застосуванні спрощеної закупівлі (алгоритм проведення, розміщення оголошення, реєстрація договору та публікація звітів);
- порядку організації та проведення відкритих торгів;
- особливостях проведення закупівель товарів, робіт і послуг в умовах карантину.
Від учасників навчання пролунали питання стосовно того, чи потрібно учасникам ставити КЕП на своїй пропозиції по спрощеній закупівлі; чи здійснюється реєстрація договорів на закупівлю, які укладаються для виконання бюджетних програм; хто має затверджувати план на допорогові закупівлі; чи потрібно для тендерного комітету, який завершує старі процедури та розпочинає нові, затверджувати в новій редакції його склад та положення про нього; як діяти в ситуаціях з договорами на телекомунікаційні послуги, укладеними в 2016 – 2018 рр.
Наостанок вони отримали низку роз'яснень щодо призначення уповноваженої особи; застосування процедур для закупівель конкретних видів товарів та послуг (зокрема, для боротьби з COVID-19); реєстрації договорів; змісту та оформлення тендерної документації.
Чернігівський центр підвищення кваліфікації
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.