Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 жовтня, 12:08:34

Розглянули основні новації закону "Про повну загальну середню освіту"

06.05.2020   12:32Агенцiя

Про новели в освітньому законодавстві йшлося під час навчального онлайн-семінару, який провів ULEAD Чернігівський регіональний офіс.

Ірина Кудрик, директорка Чернігівського РО, Олександр Мельник, радник з питань муніципальних фінансів та управління, і Людмила Чабак, радниця з децентралізації та місцевого самоврядування, разом із учасниками розглянули основні новації ЗУ «Про повну загальну середню освіту» та провели аналіз системи управління комунальними загальноосвітніми закладами в громадах області.

Учасники заходу – керівники відділів освіти, освітні менеджери та інші представники громад Чернігівщини.

Ірина Кудрик розповіла про повноваження засновників - сільських, селищних, міських рад; органів управління освітою та керівників закладів освіти. «Згідно з новим законодавством про освіту освітнім закладам гарантується значна автономія. І кожен з учасників управлінських процесів в освітніх закладах має як власне коло прав, так і великих обсяг обов‘язків і відповідальності», - зазначила директорка Чернігівського РО.

Окрема увага була приділена кадровим питанням в закладах освіти. Зокрема, щодо необхідності припинення безстрокових трудових договорів з керівниками закладів освіти та педагогами пенсійного віку до 1 липня цього року. Розібрали алгоритм укладення контрактів з керівниками освітніх закладів та строкових трудових угод з вчителями пенсійного віку.

Людмила Чабак роповіла про кадрові та управлінські рішення, навела приклади хибних кадрових рішень, які зачіпають трудові права працівників і надала рекомендації щодо способів усунення допущених недоліків.

Олександр Мельник у своєму виступі зробив акцент на недоліках, які спостерігаються в обліку працюючих в закладах освіти, процесах їх фінансування та запропонував механізми і послідовні дії по приведенню управлінських та кадрових рішень в закладах освіти у відповідність до чинного законодавства.

Якщо маєте питання щодо організації діяльності освітніх закладів у громаді та потрібна кваліфікована експертна підтримка, звертайтеся до Чернігівського регіонального офісу Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe
  
ULEAD Чернігівський регіональний офіс

Останні новини Чернігівщини

За повторне ухилення від військової служби засуджено до 3-х років позбавлення волі військовослужбовця на Чернігівщині

За повторне ухилення від військової служби засуджено до 3-х років позбавлення волі військовослужбовця на Чернігівщині 10:42

За публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом.

Кожен п’ятий житель області - людина похилого віку

Кожен п’ятий житель області - людина похилого віку 10:35

Щорічно 1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку з метою вшанування старшого покоління та сприяння вирішенню їхніх потреб.

Міський голова Чернігова захворів коронавірусом

Міський голова Чернігова захворів коронавірусом 10:26

За словами заступника мера Чернігова Олександра Ломако, Атрошенко здав ПЛР-тест, який підтвердив захворювання.

В області стартує осінній призов. Усі новобранці пройдуть ІФА-обстеження

В області стартує осінній призов. Усі новобранці пройдуть ІФА-обстеження 10:11

Цієї осені на службу до лав Збройних Сил України з Чернігівщини мають піти 456 юнаків.