Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 січня, 22:43:37

Про місцеві фінанси, податки і збори, тендерні процедури та інші важливі управлінські рішення...

02.05.2020   11:46Агенцiя

Про місцеві фінанси, податки і збори, тендерні процедури та інші важливі управлінські рішення йшлося під час консультації для представників Варвинської селищної ради, яку проводили Ірина Кудрик, директорка ULEAD Чернігівський регіональний офіс, та Олександр Мельник, радник з питань муніципальних фінансів та управління Чернігівського РО.

У онлайн-консультації взяли участь Валентина Саверська-Лихошва, Варвинський селищний голова, та інші посадові особи місцевого самоврядування селищної ради.

Експерти надали роз'яснення щодо змін у законодавстві щодо місцевих податків у 2020 році та повноважень ради щодо встановлення місцевих податків і зборів. Також розглянули можливості зменшення ризиків втрат місцевого бюджету в період карантину та питання комунікацій та інформаційно-роз'яснювальної роботи з великими платниками податків.

Представників селищної ради цікавили питання створення та регулювання діяльності юридичних осіб, а також питання надання соціальних послуг на території громади, управлінські рішення для оптимізації діяльності підрозділів та структур ради.

Також під час консультації розглянули питання змін до законодавства про публічні закупівлі. Олександр Мельник надав роз'яснення щодо проведення спрощених та допорогових закупівель, що вимагає закон стосовно уповноваженої особи: навантаження, освіта, посада, тощо.

ULEAD Чернігівський регіональний офіс

Останні новини Чернігівщини

16 січня - цього дня всі послуги мають надаватися українською

16 січня - цього дня всі послуги мають надаватися українською 16:10

16 відповідей про 16 січня. З цього дня всі послуги мають надаватися українською.

Виявлено 275 нових випадки COVID-19

Виявлено 275 нових випадки COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 січня в області зафіксовано 275 нових випадків COVID-19.

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності 12:23

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності говорили 14 січня під час тематичного семінару, організованого Чернігівським центром підвищення кваліфікації.

Регіональна конкурсна комісія з оцінки проєктів, які будуть реалізовуватися коштом ДФРР в Чернігівській області, визначилася з переліком на 2021 рік

Регіональна конкурсна комісія з оцінки проєктів, які будуть реалізовуватися коштом ДФРР в Чернігівській області, визначилася з переліком на 2021 рік 12:01

14 січня відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР.

Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 5 пожеж

Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 5 пожеж 11:48

За минулу добу на території Чернігівської області виникло 5 пожеж, з яких 4 у приватному житловому секторі громадян та 1 на об'єкті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини