Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 19:38:11

Про місцеві фінанси, податки і збори, тендерні процедури та інші важливі управлінські рішення...

02.05.2020   11:46Агенцiя

Про місцеві фінанси, податки і збори, тендерні процедури та інші важливі управлінські рішення йшлося під час консультації для представників Варвинської селищної ради, яку проводили Ірина Кудрик, директорка ULEAD Чернігівський регіональний офіс, та Олександр Мельник, радник з питань муніципальних фінансів та управління Чернігівського РО.

У онлайн-консультації взяли участь Валентина Саверська-Лихошва, Варвинський селищний голова, та інші посадові особи місцевого самоврядування селищної ради.

Експерти надали роз'яснення щодо змін у законодавстві щодо місцевих податків у 2020 році та повноважень ради щодо встановлення місцевих податків і зборів. Також розглянули можливості зменшення ризиків втрат місцевого бюджету в період карантину та питання комунікацій та інформаційно-роз'яснювальної роботи з великими платниками податків.

Представників селищної ради цікавили питання створення та регулювання діяльності юридичних осіб, а також питання надання соціальних послуг на території громади, управлінські рішення для оптимізації діяльності підрозділів та структур ради.

Також під час консультації розглянули питання змін до законодавства про публічні закупівлі. Олександр Мельник надав роз'яснення щодо проведення спрощених та допорогових закупівель, що вимагає закон стосовно уповноваженої особи: навантаження, освіта, посада, тощо.

ULEAD Чернігівський регіональний офіс

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках 14:39

У Прилуках реалізовується проєкт Північно Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО (NEFCO) з термомодернізації закладів освіти та модернізації вуличного освітлення.

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць 14:33

За даними моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, у Чернігівській області за 8 місяців 2020 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 6219 осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини