Дистанційно провели навчання
Для кого: для представників Батуринської Вертіїївської, Лосинівської, Любецької, Михайло-Коцюбинської, Ніжинської об’єднаних територіальних громад.
Назва: короткострокова програма підвищення кваліфікації «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності».
Експерти: начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Ігор Пузан та заступник начальника управління комунального майна Чернігівської обласної ради Сергій Свиридов.
Тематика:
зміни до законодавства щодо регулювання земельних відносин;
дотримання норм законодавства органами місцевого самоврядування при прийнятті рішень щодо затвердження документації із землеустрою;
оренда та приватизація комунального майна.
Питання, що цікавили учасників:
- запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, складові формування реальної ціни на землю;
- можливості приватизації земель в археологічних зонах;
- вибір територій для розміщення полігонів твердих побутових відходів;
- визначення початкової ціни під час проведення аукціонів на оренду комунального майна;
- прийняття рішень у сфері приватизації та оренди комунального майна органами місцевого самоврядування.
Чернігівський центр підвищення кваліфікації
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.