Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 листопада, 00:58:36

Дистанційно про електронний документообіг та надання адміністративних послуг

11.04.2020   13:28Агенцiя

Чи можна електронний документообіг здійснювати дистанційно? Що необхідно для його запровадження? Як працюватимуть старостати за таких умов? Чи є механізм проведення сесії ради дистанційно, який дозволяє визнавати її рішення легітимними? Чи існує в Україні практика дистанційного надання адміністративних послуг?

Такі та інші питання задавали учасники семінару «Запровадження системи електронного документообігу в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, віддаленого надання адміністративних послуг», що проводився  Чернігівським центром підвищення кваліфікації для Борзнянська, Городнянської, Корюківської, Мринської, Новобасаньскої, Сосницької, Плисківської ОТГ. 

Виствітлювалися такі питання: «Електронний документообіг як складова системи “Електронного урядування”», «Етапи проходження документів в системі електронного документообігу TDoc-2.0», «Практичні аспекти запровадження системи електронного документообігу в роботі органів місцевого самоврядування», «Можливості віддаленого надання адміністратвиних послуг та співпраці ЦНАПів області».

Проводили навчання Олександр Клименок – начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Чернігівської облдержадміністрації, Юрій Стальніченко – секретар Менської міської ради, Ігор Кот – завідувач сектору комп'ютерного забезпечення та супроводження електронних сервісів, управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини