Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 16:54:33

У чернігівських школах №16, 23, 29 і 30 починаючи з 5 лютого оголошені додаткові канікули

04.02.2020   13:24Агенцiя

У зв’язку з високим рівнем захворюваності учнів на ГРВІ.

Таке рішення прийняли за погодженням з міським управлінням освіти адміністрації цих навчальних закладів. Ці обмежувальні заходи триватимуть поки що до 7 лютого включно. Надалі, у зв'язку з новими даними щодо захворюваності, вони можуть бути продовжені або ні.

Рішення про обмежувальні заходи прийняте для запобігання масовому поширенню інфекції.

Рівень відсутності дітей по школі №16 зараз 27,5%, по школі №29 – 25,3%. Учні школи №23 навчаються в одному приміщенні з учнями школи №16. Захворюваність у школі №30 складає 20,6% і в порівнянні з попередніми днями зростає.

Також по місту є ще кілька шкіл, у яких рівень захворюваності менше 20%, але близький до цього. Там сьогодні і завтра спостерігатимуть за ситуацією. Якщо хворих ставатиме більше – обмежувальні заходи у вигляді додаткових канікул можуть бути запроваджені і там.

Докладніша інформація про рівень захворюваності на ГРВІ по Чернігову зараз готується.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

“Bissquit” — триб’ют  “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі”

“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50

7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:46

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини