Ще одна бізнес-ідея або як безробітні вчилися робити "фруктові букети"
Інформаційний, навчально-пізнавальний та одночасно мотиваційний захід відбувся у Корюківській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
Своїми бізнес-ідеями з безробітними ділилася місцева майстриня з декоративно-прикладного мистецтва Оксана Мисник, яка провела майстер-клас з виготовлення букетів із фруктів.
За її словами, надзвичайно популярні «фруктові букети» можуть бути не тільки унікальними, власноруч створеними подарунками для рідних та друзів, а і прибутковою справою.
Майстриня допомогла присутнім відчули себе творчими особистостями, а результатом спільної праці став яскравий святковий букет із головними новорічними символами.
Отож учасники заходу на власні очі побачили, своїми руками відчули, що кожна задумка має право не тільки на існування, а і на успішне втілення. Головне - знайти свою ідею для бізнесу.
Останні новини Чернігівщини
У поліції Чернігівщини відзначили професійну діяльність офіцерів служби освітньої безпеки 09:18
З нагоди другої річниці створення Служби освітньої безпеки начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко та т.в.о начальника Управління патрульної поліції в Чернігівській області Ярослав Гордієнко відзначили офіцерів СОБ.
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.