Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 19:59:20

Визначили переможців конкурсу "Кращий студент Чернігівщини"

13.12.2019   15:37Агенцiя

У Міському Палаці культури ім.В.Радченка 12 грудня відбувся конкурс "Кращий студент Чернігівщини". Тут зібралися студенти та ті, хто прийшов підтримати претендентів на перемогу.

Переможці визначалися за різними номінаціями.

У номінації «Кращий студент-аналітик» перемогу здобула Анастасія Корицька (ЧНТУ), у номінації "Кращий студент-дизайнер" - Андрій Макаренко (ЧНТУ), у номінації "Кращий студент-медійник" - Василь Семенченко (НДУ), у номінації  "Кращий студент-науковець" - Владислав Пророченко (ЧНТУ), у номінації "Кращий студент-програміст" - Ігор Меліхов (ЧНТУ), у номінації "Кращий студент-спортсмен" - Данило Жасан (НУЧК), у номінації "Кращий студент профспілковий активіст" - Анжела Мекшун (НУЧК).

Крім того, секретар Чернігівської міської ради Наталія Хольченкова вручила нагороду студентці Вероніці Приходько (ЧНТУ) - кращій у номінації «Громадський діяч».

У комплексній характеристиці переможці визначалися безпосередньо під час події у змагальному режимі. Цього року було чотири таких учасника. Перемогу отримала Діана Свириденко, студентка Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.

Усі переможці регіонального етапу представлятимуть Чернігівщину на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Загалом цього року було отримано 35 заявок від студентів закладів вищої освіти Чернігова та Ніжина. А саме: Чернігівського національного технологічного університету, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Академії Державної пенітенціарної служби України та Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Співорганізатори цього конкурсу - Молодіжна рада при чернігівському міському голові, Чернігівська міська рада та міське Управління у справах сім'ї, молоді та спорту. Конкурс організований з метою виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства, повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини