Учасникам Молодіжної школи бізнесу розповідали про можливості регуляторної політики для бізнес-спільноти та неурядових організацій
29 листопада працівники Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області провели навчальний семінар для студентської молоді – учасників «Молодіжної школи бізнесу» на тему «Можливості регуляторної політики для бізнес-спільноти та неурядових організацій».

Майбутні підприємці моделювали колесо «життя» бізнесу та його складові сегменти, що є системними складовими для стабільного розвитку власної справи, та прийшли до висновку, що дружні до бізнесу та стабільні «правила гри» можуть бути встановлені тільки за умови активної участі самого бізнесу на всіх стадіях розробки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності.
Учасники детально розглянули права та форми участі громадськості у здійсненні державної регуляторної політики, її засади та принципи, основні етапи регуляторної діяльності органів влади, стадії формування регуляторного акту: процедури підготовки, обговорення, прийняття та оприлюднення, а також обставини коли регуляторний акт не може бути прийнятий або схвалений.
Окремим блоком під час проведення семінару було висвітлення питань щодо оприлюднення органами влади відкритих регуляторних даних, зокрема інформації, передбаченої Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на Єдиному державному веб – порталі відкритих даних data.gov.ua.
«Молодіжна школа бізнесу» для студентської молоді проводилася упродовж чотирьох днів у місті Чернігові на базі Агенції регіонального розвитку Чернігівської області за ініціативою Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).