Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 09:26:13

Відбулися навчання щодо виконання заходів з аеромедичної евакуації постраждалих

28.11.2019   10:37Агенцiя

26 листопада під головуванням першого заступника начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області Дмитра Бескостого відбулася теоретична частина навчання щодо виконання заходів з аеромедичної евакуації постраждалих.

Головною метою тренування було теоретичне відпрацювання порядку підготовки та проведення аеромедичної евакуації, визначення чітких дій кожного суб’єкту реагування, який безпосередньо залучається до проведення цього заходу.
 
Учасниками відпрацьовано алгоритми дій кожної служби у двох напрямках: проведення аеромедичної евакуації безпосередньо з місця виникнення надзвичайної ситуації (події), а також транспортування постраждалого з одного медичного закладу до іншого.

В ході дискусії представники відповідних служб реагування визначили пріоритетні напрямки взаємодії та домовилися про проведення спільних практичних навчань.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини