В Десні вчилися долати водну перешкоду в екстремальних умовах
В селищі Десні військові піхотинці навчалися долати водну перешкоду на бойовій техніці, зокрема БМП-1 та БМП-2.
Подолання водної перешкоди – це завершальний етап підготовки механіків-водіїв. Загалом, навчання за фаховою підготовкою проходить впродовж 45 діб. Долали водну перешкоду військові в штучному водоймищі.
- При виконанні підготовчої вправи номер один – основною метою є навчити особовий склад готувати машину до подолання водної перешкоди, заїзд машини в водоймище, переміщення по водоймищу, виїзд з водоймища, імітація екстрених випадків на машині, зокрема глушіння двигуна і дії механіка-водія при виникненні різноманітних несправностей. При виконанні підготовчої вправи номер два відпрацьовуються аналогічні дії механіка-водія при цьому додається рух машини заднім ходом, - розповів заступник начальника циклової комісії військово-технічних дисциплін Роман Куренний.
Під час виконання навчальних вправ в обов’язковому порядку перевіряється технічний стан машини.
Навчання за цією програмою проходять близько 50 механіків-водіїв. В разі успішного виконання навчальних вправ та здачі іспиту кожному курсанту присвоюється класність – механік-водій 3 класу та видається відповідний сертифікат.
Ігор Березинський, спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform»
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.