Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 21:53:49

Відбувся масштабний інноваційний форум для вчителів. ВІДЕО

16.09.2019   11:22Агенцiя

14 вересня, в Чернігові вже вдруге відбувся всеукраїнський інноваційний освітній форум «Grani. Місія вчителя сучасності. Vol.2020».

У Чернігові цей освітній форум на сьогодні – наймасштабніший і найбільш інформаційно насичений.  Близько 400 освітян з 17 регіонів України і 37 спікерів-експертів взяли в ньому участь.

 Минулорічний форум отримав багато позитивних відгуків. За словами організаторів, цього разу заявок від потенційних учасників прийшло набагато більше, ніж очікували

Серед цьогорічних учасників – як слухачів, так і фасилітаторів – чимало педагогів з Чернігова, що  мають неабиякий педагогічний досвід, яким можуть поділитися з колегами

Лише з  Київа приїхало на форум 25 директорів найкращих шкіл міста, 5-ро  з них працюватимуть  спікерами. Окрім цього, багато цікавих особистостей, накращих педагогів з усіх куточків України, творчих людей і справжніх професіоналів. Серед них експерт з "Українського інституту майбутнього" Микола Скиба з темою "Персоналізація навчання плюс педагогика партнерства як ядро школи нового покоління.

Під час форуму презентувала проект "Упровадження основ демократії в освітній процес Норвегії та України" професорка з Норвегії Інгрід Крістенсен.

- Змістовно програма збільшилася в два рази: ми в цьому році маємо дискусійну панель, дебати, роботу в групах, а також близько 30 майстер-класів і тренінгів. Тож будь-який освітянин, незалежно від спеціалізації, може обрати собі той майстер-клас, того спікера, який йому цікавий, - характеризує цьогорічний форум одна з його організаторок - аспірант Національного університету «Чернігівський колегіум», керівник освітнього центру «Альянс клас» і депутат Чернігівської міської ради Наталія Хольченкова.

Організатори форуму дякують за підтримку чернігівському міському голові Владислава Атрошенка, управління освіти та Національний університетет "Чернігівський колегіум" ім. Шевченка, де і відбувся захід, та сподіваються, що форум дасть освітянам не тільки корисну інформацію, а надихне їх на педагогічні досягнення та інновації.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини