Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 грудня, 21:34:17

Проведено селекторну нараду з актуальних питань розвитку освітньої галузі

14.09.2019   11:06Агенцiя

12 вересня для керівників місцевих органів управління освітою проведено селекторну нараду з актуальних питань розвитку освітньої галузі Чернігівської області.

Начальник Управління освіти і науки Микола Конопацький акцентував увагу керівників місцевих органів управління освітою на організації форм здобуття загальної середньої освіти, зокрема індивідуальної.

Також під час наради учасниками обговорено стан використання коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на підтримку та розвиток освітньої галузі регіону.

На селекторну нараду було запрошено і представлено начальника новоствореного управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області Тетяну Маханькову.

Ректор ЧОІППО імені К.Д. Ушинського Анатолій Заліський висвітлив питання щодо проведення четвертого етапу підвищення кваліфікації вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти області, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової освіти Нової української школи у 2021/2022 навчальному році.

Останні новини Чернігівщини

До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.

“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13

Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини