У всіх куточках Чернігівщини пройшов "Урок з поліцейським"
В рамках Всеукраїнського профілактичного заходу правоохоронці долучилися до акції і спробували себе в ролі викладачів.
Школярі були в захваті від новітніх форм навчання.
Ювенальна превенція області спільно з поліцейськими секторів реагування патрульної поліції та дільничними офіцерами поліції відвідували навчальні заклади, де проводили для учнів профілактичні уроки, конкурси, вікторини на різноманітну тематику, зокрема: «Правила дорожнього руху», «СТОП Булінг», «Відповідальність починається з мене», «Правила поведінки в школі та поза її межами».
Також дітям надавалася можливість посидіти в службовому автомобілі, відчути себе справжнім поліцейським, включити проблискові маячки та гучномовець, зробивши для себе гарні фото на згадку.
На завершення заходу правоохоронці постійно нагадували, щоб діти ніколи не соромилися звертатися до них, адже поліцейські завжди готові прийти їм на допомогу, інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.