Курсанти вперше отримали сертифікати із новим кваліфікаційним стандартом країн-партнерів НАТО
Сьогоднішній випуск 197-го Центру підготовки сержантського складу особливий: курсанти, які навчалися за фахом лідерства базового рівня, вперше отримали сертифікати із новим кваліфікаційним стандартом країн-партнерів НАТО.

«Цей базовий курс лідерства відрізнявся від попередніх. І суттєво, адже він був розроблений за стандартами, якими керуються в підготовці військ Збройних сил країн НАТО. Протягом проведення курсу за новими кваліфікаційними стандартами кожен з вас відточував купу навичок і майстерність фаху, аби надалі впроваджувати ці знання у військах. І, головне, що ви маєте пам‘ятати - вашою ціллю є збереження життя та здоров‘я особового складу», - зазначив заступник Начальника Генерального Штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, звертаючись до курсантів.
Він також наголосив на тому, що в розробці кваліфікаційних стандартів одну з ключових ролей зіграли наші іноземні партнери з операції UNIFIRE Збройних сил Канади.
«Саме ці стандарти допомагають вивести навчання сержантів Збройних Сил України на новий, кращий рівень», - підкреслив генерал-лейтенант Наєв.
Надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук, в свою чергу, оцінив прагнення української армії до вдосконалення та висловив радість від того, що його країна має до цього безпосереднє відношення.
«Ви всі є відтепер сертифікованими лідерами. Ви ними були і раніше, але тепер це підтверджене документально і, головне, за стандартами НАТО. І я тішуся тим, що інструктори Збройних сил Канади поділилися із вами всіма своїми навичками. І цей підхід буде тривалим і розповсюджуватиметься всіма Збройними Силами», - висловився пан Ващук.
На урочистостях зустріч не завершилася, а перенеслася до брифінг-залу. Там заступник НГШ ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв та начальник 169-го Навчального центру обговорили із представниками ЗС Канади на чолі із паном Романом Ващуком планування співпраці та взаємодії в подальшому майбутньому.
Останні новини Чернігівщини
Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.
20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39
Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).
Чернігівські спортсмени стали переможцями чемпіонат Європи з гирьового спорту 09:07
В сербському місті Белград фінішував відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією IGSF.
У Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області відзначили ювенальних поліцейських 08:36
Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини дбають про дітей і цілодобово захищають їхні права та інтереси.