Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 18:39:33

"Ремонти в школах виконуються не тільки для естетики, а й для якості освіти", - Владислав Атрошенко

22.08.2019   10:49Агенцiя

З 1 серпня в чернігівському колегіумі № 11 тривають ремонтні роботи. Ними передбачено ремонт їдальні, спортивної зали та коридорів старого корпусу на 1-2 поверхах.

На 1-му бетонну підлогу замінюють на полімерну, а на 2-му настилають новий паркет. Наступник крок - обшиття стін гіпсокартоном, монтаж підвісної стелі та заміна залізної системи опалення на пластикову. Будівельники активно працюють, аби приготувати школу до нового навчального року.

21 серпня об'єкт перевірив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Зауважень по виконаних роботах у нього не виникло. Проте, невелике застереження, чи встигне підрядник до 1 вересня завершити весь обсяг робіт - є. Але вцілому, враховуючи існуючі процедури, терміни, обсяги, вимоги до якості й усі інші можливі фактори, ситуація прийнятна.

Цьогорічною новинкою ремонтів у чернігівських школах стала заміна старих дерев’яних міжкімнатних дверей на металопластикові з спеціальним прозорим склом. Найбільше їх встановлюють в 11 колегіумі. На думку міського голови, такий крок дасть змогу, в тому числі, привчати дітей зі школи до загальноприйнятого середовища на їх майбутніх робочих місцях. Адже зараз, наприклад, усі офіси працюють у форматі «open space». 

- Ремонти виконуються не тільки для естетики, а й для якості освіти. Ми створюємо нормальні, сучасні умови, де б дитина сприймала школу позитивно, - узагальнив міський голова.

Нагадаємо, що перед цим в 11 колегіумі кілька років поспіль робилася повна термомодернізація приміщення. Усі зовнішні роботи вже завершені: замінено та утеплено дах, утеплено й пофарбовано стіни. Тому, наступним логічним кроком був перехід до осучаснення внутрішнього простору.

Серед усіх чернігівських шкіл у колегіумі № 11 навчається найбільше дітей, понад 1500, інформує пресслужба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА 14:02

У січні–квітні 2020 р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 500 млн.грн.

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна 13:41

5 червня Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, представив активу Ніжинського району Григорія Ковтуна, новопризначеного голову Ніжинської РДА.

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію 13:31

Захворіли по одному жителю Ніжинського та Козелецького районів, а також двоє жителів Чернігівського – усі вони лікуються вдома. П’ятого хворого – жителя Чернігова, госпіталізували.

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів 13:28

В області налічується 674 об’єкти природо-заповідного фонду, загальною площею майже 263 тисячі гектарів.

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами 13:08

У Чернігові кожна родина при народженні малюка отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

АНОНСИ ПОДІЙ