Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 16:25:57

"Ремонти в школах виконуються не тільки для естетики, а й для якості освіти", - Владислав Атрошенко

22.08.2019   10:49Агенцiя

З 1 серпня в чернігівському колегіумі № 11 тривають ремонтні роботи. Ними передбачено ремонт їдальні, спортивної зали та коридорів старого корпусу на 1-2 поверхах.

На 1-му бетонну підлогу замінюють на полімерну, а на 2-му настилають новий паркет. Наступник крок - обшиття стін гіпсокартоном, монтаж підвісної стелі та заміна залізної системи опалення на пластикову. Будівельники активно працюють, аби приготувати школу до нового навчального року.

21 серпня об'єкт перевірив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Зауважень по виконаних роботах у нього не виникло. Проте, невелике застереження, чи встигне підрядник до 1 вересня завершити весь обсяг робіт - є. Але вцілому, враховуючи існуючі процедури, терміни, обсяги, вимоги до якості й усі інші можливі фактори, ситуація прийнятна.

Цьогорічною новинкою ремонтів у чернігівських школах стала заміна старих дерев’яних міжкімнатних дверей на металопластикові з спеціальним прозорим склом. Найбільше їх встановлюють в 11 колегіумі. На думку міського голови, такий крок дасть змогу, в тому числі, привчати дітей зі школи до загальноприйнятого середовища на їх майбутніх робочих місцях. Адже зараз, наприклад, усі офіси працюють у форматі «open space». 

- Ремонти виконуються не тільки для естетики, а й для якості освіти. Ми створюємо нормальні, сучасні умови, де б дитина сприймала школу позитивно, - узагальнив міський голова.

Нагадаємо, що перед цим в 11 колегіумі кілька років поспіль робилася повна термомодернізація приміщення. Усі зовнішні роботи вже завершені: замінено та утеплено дах, утеплено й пофарбовано стіни. Тому, наступним логічним кроком був перехід до осучаснення внутрішнього простору.

Серед усіх чернігівських шкіл у колегіумі № 11 навчається найбільше дітей, понад 1500, інформує пресслужба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання 13:04

Засідання Погоджувальної ради перед сорок п’ятою сесією Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося в Чернігівській міській раді 16 вересня.

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей 12:17

Службою у справах дітей Чернігівської ОДА проведенно семінар-тренінг «Сучасні практики соціально-психологічної реабілітації дітей у закладах соціального захисту» для керівників, вихователів та психологів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:43

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Відбувся масштабний інноваційний форум для вчителів. ВІДЕО 11:22

14 вересня, в Чернігові вже вдруге відбувся всеукраїнський інноваційний освітній форум «Grani. Місія вчителя сучасності. Vol.2020».

Втретє відбувся Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки

Втретє відбувся Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки 10:49

15 вересня на Співочому Полі у Березні Менського району, на батьківщині знаменитого українського композитора, хорового диригента і педагога, втретє відбулося музичне свято, що носить його ім’я, - Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини