Бджільництво як бізнес: знайомство з професіоналом
Прагнучи надихнути шукачів роботи на започаткування власної справи, Чернігівський міський центр зайнятості в рамках проекту «Збережемо традиції предків» проводить зустрічі з народними умільцями, які відроджують народні ремесла та промисли. Остання була присвячена бджільництву.
З безробітними зустрівся Сергій Петькун – відомий пасічник, який охоче поділився своїм досвідом у виробництві меду і розказав, як захоплення може стати джерелом доходу.
Бджільництво як вид зайнятості цікавий тим, що на ринку збуту відсутні крупні виробники, а сам бізнес є відносно малогабаритним і скоріше індивідуальним. Сергій розповів, що ключові фактори налагодження виробництва у цій сфері – особистий досвід і чуття. Інформації для початківців не бракує і вона доступна кожному.
Сподіваємося, що почуте неодмінно стане в нагоді шукачам роботи і сприятиме появі нових ідей на шляху до їх самореалізації.
P.S. До речі, Чернігівщина представлена у розвитку світового бджільництва постаттю Петра Івановича Прокоповича – нашого земляка, автора низки видатних винаходів, в тому числі першого у світі рамкового вулика.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.