Для перших класів шкіл Менської ОТГ закупили меблі
У заклади загальної середньої освіти Менської ОТГ завезли сучасні меблі для перших класів початкової школи.У заклади загальної середньої освіти Менської ОТГ завезли сучасні меблі для перших класів початкової школи.
Нові парти для учнів є мобільними, безпечними та екологічними. Новітні модульні столи забезпечують можливість працювати колективно, але з індивідуальним місцем для кожної дитини. Учні матимуть можливість вільно пересуватися класом, трансформуючи свої робочі місця для групової та індивідуальної роботи.
Дошки аудиторні магнітно-крейдові стаціонарні дають широкі можливості у використанні їх і вчителями, і дітьми. Шафи яскравого кольору та сучасно оформлені. Діти використовуватимуть їх в освітньому процесі та під час перерв, а педагоги зможуть зберігати там конструктор Лего, учнівське приладдя та інше.
Як повідомила консультанту із комунікацій проекту «ПУЛЬС» при Чернігівському регіональному відділі Асоціації міст України Альоні Макаренко заступниця начальниці відділу освіти Менської ОТГ Вікторія Люшина, забезпечення класів НУШ відбувається за рахунок співфінансування. 90 відсотків – це освітня субвенція на закупівлю парт, дидактики та комп’ютерів для першокласників, 10 відсотків власних коштів докладає громада (формула 90 на 10).
«Загальна сума 738 637 гривень. Це, відповідно, 664 772 грн з державно бюджету і 73 865 грн з місцевого. З них 40 % йде на меблі, 35 % на комп’ютерну техніку й 25 % на дидактичні матеріали», - зазначила Вікторія Люшина.
У Менській громаді діє 14 шкіл, до них 1 вересня мають прийти 214 першачків. Забезпечити класи всім необхідним планують до початку нового навчального року.
«Є певні тендерні процедури. Меблі ми вже закупили й завезли», - уточнила заступниця начальниці управління освіти, повідомляє Чернігівське РВ АМУ.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.