Обласна літня школа для обдарованих та талановитих дітей: відпочинок з користю
Днями завершилась робота другої зміни обласної літньої школи для обдарованих та талановитих дітей з Чернігівщини. Цьогорічний профіль – національно-патріотичне виховання.
Упродовж трьох тижнів слухачі школи мали змогу оздоровитись, зайнятись спортом, взяти участь у різноманітних інтелектуальних конкурсах з історії України, рідного краю.
У рамках проекту «Мій дім – Україна!» проведено круглий стіл «Як стати успішним у житті», історичний брейн-ринг, квест, вікторину «Крізь віки у сучасність!».
Значимими для молодих людей стали уроки мужності з батьками воїнів, загиблих в АТО, та зустрічі з представниками нацгвардії і поліції.
Серед іншого для учасників табору організували практичні заняття бізнес школи на базі Юніор банку. Тут вони мали змогу зробити вибір майбутньої професії, а також розвинути підприємницькі навички та фінансову грамотність.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.