9 абітурієнтів з Чернігівщини склали ЗНО на 200 балів
Про це UA: Чернігів сказала директорка Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва.
Троє людей на найвищий бал написали математику – двоє із Чернігова та одна людина з Куликівки.
Двоє учасників на 200 балів написали англійську мову. Обидва з Чернігова.
Хімію на найвищий бал написали троє учасників – двоє з Чернігова, один з Прилук.
На 200 балів біологію написала одна людина з області – із Чернігова.
Найбільше абітурієнтів склали ЗНО на 200 балів у Києві – їх 63. Найменше – на Кіровоградщині – 1.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.