Особливі діти Чернігова можуть безкоштовно відвідувати заняття з реабілітаційного фітнесу
У Чернігові стартував спортивний проект «Комплексний реабілітаційний фітнес». На першому занятті його оцінили діти, учні та викладачі чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2.
![](/uploads/23752-m.jpg)
Фітнес заняття для особливих діток проводитимуть на базі КП «Муніципальна варта». Протягом тижня буде декілька занять. Групи складатимуться з учнів та батьків. Проводитиме заняття фітнес-тренерка Олена Заворотна. Працюватиме за власною методикою реабілітаційних заходів, яку батьки, діти і викладачі зможуть потім використовувати не тільки на заняттях, а й на базі НРЦ №2 і навіть дома.
- Усі дітки з особливими потребами зможуть долучитися до роботи реабілітаційних груп. Важливо, щоб діти нарешті "виходили з чотирьох стін" навчального закладу чи будинку, - каже Регіна Гусак, директорка НРЦ №2, яка спільно з керівником КП «Муніципальна варта» Віталієм Хрустицьким придумали і втілили у життя даний проект.
Після першого заняття учнів пригостили фруктами та солодощами, а потім під час ознайомчої екскурсії показали як працює Муніципальна варта.
Бажаючим приєднатися до занять необхідно зателефонувати до чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 за тел. 3-01-65 та записатися, повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.