У Чернігівському окружному адміністративному суді проведено черговий “Урок справедливості” для школярів
16 травня суддя-спікер Чернігівського окружного адміністративного суду Дмитро Лобан, заступник керівника апарату суду Жанна Тимченко та головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та аналітично-статистичної роботи Алла Бобрушко провели “Урок справедливості” для шестикласників Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Під час уроку дітям було презентовано мультфільм про суд, знятий в рамках проекту “Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів” за підтримки Програми USAID “Нове правосуддя”. Яскраві герої з мультфільму “Кінь проти Хом’яка” надали можливість школярам спробувати себе у ролі суддів та чесно вирішити спір. Думки щодо того, хто ж з героїв мультфільму правий, дуже різнилися, діти активно відстоювали свої позиції.
Крім того, суддя-спікер ознайомив школярів з обов’язковою атрибутикою судової влади, відповів на низку питань про роботу судді. Він підкреслив значимість професії та розповів, що суддя повинен бути неупередженим, готовим до нестандартних ситуацій та не боятися брати на себе відповідальність. Наприкінці зустрічі школярів запросили відвідати зал судових засідань
Метою таких комунікаційних заходів є утвердження принципів верховенства права, донесення дітям у доступній формі інформації про роль суду у суспільстві та державі, про важливість принципу верховенства права, справедливості і рівності перед законом.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.