Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 травня, 13:10:10

Керівники області привітали переможців всеукраїнських та міжнародних олімпіад

16.05.2019   10:59Агенцiя

Еліта нації, її цвіт та надія, майбутнє України та запорука її успішного розвитку… Ці та інші компліменти лунали на адресу 61 переможця учнівських та студентських олімпіад, творчих та інтелектуальних конкурсів під час форуму, що зібрав не лише школярів та студентів, а й їх батьків, вчителів, наукових керівників.

Участь у форумі взяли і голова облдержадміністрації Олександр Мисник та голова обласної ради Ігор Вдовенко.

— Для кожної країни найбільшу цінність становлять культурні й освічені люди, які знайшли своє місце в житті, сповна реалізували власні творчі й професійні можливості, інтелектуальні та організаторські здібності. Адже саме таким як ви — амбітним і талановитим — у майбутньому належить розбудовувати нашу країну, втілювати у життя найсміливіші ідеї та інновації, — звернувся до молоді голова ОДА.

Цей навчальний рік був вдалим та визначним на досягнення і здобутки для школярів та студентів Чернігівщини. Як повідомив начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Микола Конопацький, 67 дипломів фінальних етапів інтелектуальних змагань виборов 61 здобувач освіти нашого краю. Із них: 31 диплом у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів; 21 диплом у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України; 2 дипломи у ХVІІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості; 13 дипломів у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Шестеро учнів отримали подвійні нагороди.

Вітаючи юних інтелектуалів з різних міст та сіл Чернігово-Сіверського краю, їх мудрих педагогів, наукових наставників, директорів закладів освіти та батьків обдарованої молоді, голова обласної ради Ігор Вдовенко відмітив, що перемоги юних земляків на всеукраїнських та міжнародних турнірах, де завдяки своїм знанням вони здобувають високі призові місця, засвідчують про належний інтелектуальний рівень молоді Чернігівщини та формують позитивний імідж нашої області.

Олександр Мисник разом з Ігорем Вдовенком вручив юним розумникам грошові винагороди та книгу «Ілюстрована історія Чернігова», а педагогам — почесні відзнаки облдержадміністрації та обласної ради.

Переможці всеукраїнських і міжнародних інтелектуальних змагань у 2018 – 2019 навчальному році:

1. Небеський Артем, учень 5 класу Бахмацької гімназії Бахмацької районної ради, за перемогу в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІІ ступеня;

2. Потапенко Вікторія, учениця 6 класу Старобілоуської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Чернігівської районної ради, за перемогу в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІІ ступеня;

3. Гамалій Карина, учениця 8 класу Сосницької гімназії імені О.П. Довженка Сосницької селищної ради, за перемогу в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІІ ступеня;

4. Каїка Інна, учениця 8 класу Удайцівської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Прилуцької районної ради, за перемогу в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІІ ступеня;

5. Кривенок Владислав, учень 8 класу Новгород-Сіверської гімназії № 1 ім. Б. Майстренка Новгород-Сіверської міської ради, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології, диплом ІІІ ступеня;

6. Тютюнник Анастасія, учениця 8 класу Прилуцької спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Прилуцької міської ради, за перемогу в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІІ ступеня;

7. Шабел Антон, учень 8 класу Городищенської загальноосвітньої школи І ІІ ступенів Менської районної ради, за перемогу в ХVІІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості у номінації «Література»;

8. Богатирьова Марія, учениця 9 класу Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради, за перемогу в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІІ ступеня;

9. Василенко Дар'я, учениця 9 класу Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради, за перемогу в ХVІІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»;

10. Клязника Дмитро, учень 9 класу Прилуцької гімназії № 1 ім. Георгія Вороного Прилуцької міської ради, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії, диплом ІІ ступеня;

11. Коленіченко Богдан, учень 9 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І–III ступенів № 34 Чернігівської міської ради, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з трудового навчання, диплом ІІІ ступеня;

12. Міщенко Анна, учениця 9 класу Коропської загальноосвітньої школи I–III ступенів імені Т.Г. Шевченка Коропської селищної ради, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури, диплом ІІ ступеня;

13. Саллюм Андре, учень 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з англійської мови, диплом І ступеня;

14. Стрижак Людмила, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з французької мови, диплом ІІ ступеня;

15. Фоменко Марія, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з французької мови, диплом ІІ ступеня;

16. Шаповаленко Інна, учениця 9 класу Стольненського закладу загальної середньої освіти I–III ступенів Менської міської ради Менського району, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології, диплом ІІІ ступеня;

17. Шебанов Олексій, учень 9 класу Прилуцької гімназії № 1 ім. Георгія Вороного Прилуцької міської ради, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології, диплом ІІІ ступеня;

18. Шеметов Ярослав, учень 9 класу Менської гімназії Менської міської ради Менського району, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформатики, диплом ІІ ступеня;

19. Андрющенко Данило, учень 10 класу ліцею № 15 м. Чернігова, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Технології програмування», диплом ІІ ступеня;

20. Бахмат Роман, учень 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 I–III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки, диплом ІІІ ступеня;

21. Галковська Аліна, учениця 10 класу Чернігівської гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю Чернігівської міської ради, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з французької мови, диплом ІІ ступеня;

22. Городна Ольга, учениця 10 класу Чернігівського ліцею № 22 Чернігівської міської ради, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з німецької мови, диплом ІІІ ступеня;

23. Глущенко Олександр, учень 10 класу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з астрономії, диплом ІІІ ступеня;

24. Гусак Станіслав, учень 10 класу Новгород-Сіверської гімназії № 1 ім. Б. Майстренка Новгород-Сіверської міської ради, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформаційних технологій, диплом ІІІ ступеня;

25. Джим Вікторія, учениця 10 класу Держанівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» І–ІІІ ступенів Носівської районної ради, за перемогу в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІ ступеня;

26. Єфименко Дарина, учениця 10 класу Сосницької гімназії імені О.П. Довженка Сосницької селищної ради, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з англійської мови, диплом ІІ ступеня;

27. Іванова Тетяна, учениця 10 класу ліцею № 15 м. Чернігова, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Екологія», диплом ІІІ ступеня;

28. Крилов Анатолій, учень 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 І–III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформаційних технологій, диплом ІІІ ступеня;

29. Лоза Катерина, учениця 10 класу Білейківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Козелецької селищної ради Козелецького району, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з російської мови та літератури, диплом ІІІ ступеня;

30. Майко Ганна, учениця 10 класу ліцею № 15 м. Чернігова, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Ветеринарія та зоотехнія», диплом ІІІ ступеня;

31. Міненок Ангеліна, учениця 10 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 35 Чернігівської міської ради, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Зарубіжна література», диплом ІІІ ступеня;

32. Пеклуха Антон, учень 10 класу Менської гімназії Менської міської ради Менського району, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії, диплом ІІІ ступеня;

33. Петренко Олександра, учениця 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з французької мови, диплом ІІ ступеня;

34. Скрипець Дар'я, учениця 10 класу ліцею № 15 м. Чернігова, за перемогу в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІІ ступеня;

35. Сущева Валерія, учениця 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з англійської мови, диплом ІІ ступеня;

36. Гальос Костянтин, учень 11 класу Менської гімназії Менської міської ради Менського району, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Хімія», диплом ІІІ ступеня;

37. Гірченко Дарина, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з французької мови, диплом ІІІ ступеня;

38. Голодяєва Поліна, учениця 11 класу загальноосвітньої спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Фінанси, грошовий обіг і кредит», диплом ІІІ ступеня;

39. Гребенникова Віта, учениця 11 класу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Агрономія», диплом ІІІ ступеня;

40. Давиденко Ярослава, учениця 11 класу Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Українська мова», диплом ІІ ступеня;

41. Дорошенко Анастасія, учениця 11 класу Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури, диплом І ступеня;

42. Жидок Софія, учениця 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 29 Чернігівської міської ради, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Валеологія», диплом ІІ ступеня;

43. Карабан Катерина, учениця 11 класу Прилуцької спеціалізованої школи I–III ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Прилуцької міської ради, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з трудового навчання, диплом ІІІ ступеня;

44. Кузьменко Альона, учениця 11 класу Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії, диплом ІІІ ступеня;

45. Литвиненко Тарас, учень 11 класу Прилуцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 7 Прилуцької міської ради, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Історичне краєзнавство», диплом ІІІ ступеня;

46. Паламарчук Олег, учень 11 класу Прилуцької спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Прилуцької міської ради, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Історія України», диплом ІІІ ступеня;

47. Ричок Анна, учениця 11 класу Козелецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Козелецької селищної ради Козелецького району, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Літературна творчість», диплом І ступеня;

48. Рогоза Валерія, учениця 11 класу ліцею № 15 м. Чернігова, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з фізики, диплом ІІІ ступеня;

49. Тарабукіна Дар'я, учениця 11 класу загальноосвітньої спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Економічна теорія та історія економічної думки», диплом ІІІ ступеня;

50. Шаповаленко Ольга, учениця 11 класу Стольненського закладу загальної середньої освіти I–III ступенів Менської міської ради Менського району, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології, диплом ІІІ ступеня;

Студенти закладів фахової передвищої освіти

51. Павленко Оксана, студентка Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І. Я. Франка Чернігівської обласної ради, за перемогу в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІ ступеня;

52. Порай-Кошиць Анастасія, студентка Комунального вищого навчального закладу «Чернігівський музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради, за перемогу в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІІ ступеня;

Студенти закладів вищої освіти

53. Мусієнко Владислав, студент Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, за перемогу в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІ ступеня;

54. Коваленко Аліна, студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, за перемогу в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІІ ступеня;

55. Прищепа Дарина, студентка Чернігівського національного технологічного університету, за перемогу в ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІІ ступеня.

Здобувачі освіти, які вибороли подвійні нагороди

56. Попова Софія, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з французької мови, диплом ІІ ступеня; за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Французька мова», диплом ІІ ступеня;

57. Дзюгал Ольга, учениця 10 класу Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії, диплом ІІІ ступеня; за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Географія та ландшафтознавство», диплом ІІ ступеня;

58. Штопко Михайло, учень 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології, диплом ІІ ступеня; за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Загальна біологія», диплом ІІІ ступеня;

59. Кузіна Єлизавета, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з англійської мови, диплом ІІ ступеня; за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Англійська мова», диплом І ступеня;

60. Нагорна Марія, учениця 11 класу Сновської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Сновської міської ради Сновського району, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секціях «Соціологія», диплом ІІІ ступеня; «Археологія», диплом ІІІ ступеня;

61. Черняк Єлизавета, учениця 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 29 Чернігівської міської ради, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секціях «Медицина», диплом ІІ ступеня; «Охорона довкілля та раціональне природокористування», диплом ІІІ ступеня.

Цьогоріч в активі школярів та студентів Чернігівщини 67 дипломів переможців фінальних етапів інтелектуальних змагань: 31 диплом у ІV етапі всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів; 21 диплом у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України; 2 дипломи у ХVІІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості; 13 дипломів у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Шестеро учнів здобули подвійні нагороди.

Нинішній форум співпав із Днем сім’ї. Тож символічно, що дві родини - Шаповаленків зі Стольного на Менщині та Дорошенків з Прилук - отримали подяку обласного управління освіти й науки, яку вручив начальник управління Микола Конопацький. Цим сім’ям є чим пишатися. Адже Ольга та Інна Шаповаленки та Анастасія Дорошенко - неодноразові переможниці всеукраїнських олімпіад та конкурсів.

Учасники зустрічі спілкувалися, ділилися враженнями від власних звершень і перемог та були одностайними в думці, що талановитою є кожна дитина. Проте талант - це тільки половина успіху. Бо ж за кожним високим досягненням - важка праця як самого учня, так і його наставників та батьків.

- Шлях до омріяної перемоги ніколи не буває простим. Мрія стає дійсністю, коли ти над цим невтомно й наполегливо працюєш, - зазначив учень Менської гімназії, переможець III етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Хімія» Костянтин Гальос.

Тож мріяти, працювати й не зупинятися на досягнутому - плани на найближче майбутнє не лише Кості, а й усіх учасників форуму - майбутніх видатних науковців та винахідників, молодих людей, яким творити майбутнє нашої держави.

Останні новини Чернігівщини

Городництво, як бізнес

Городництво, як бізнес 13:05

У рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків» 21 травня для безробітних жінок Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості проведений семінар на тему: «Садівництво: як створити прибутковий бізнес…».

Відбувся благодійний показ фільму

Відбувся благодійний показ фільму "Чорний козак" 12:47

21 травня в Прилуцькому міському Будинку культури відбувся показ фільму «Чорний козак» з метою збору коштів для пораненого бійця Дмитра Краслянського.

У бібліотеці Короленка відбулася творча зустріч з письменником Олександром Балабком

У бібліотеці Короленка відбулася творча зустріч з письменником Олександром Балабком 12:41

У Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася творча зустріч з письменником-земляком, членом Національної спілки письменників та Національної спілки журналістів України, лауреатом Національної премії імені Івана Франка, премій "Золоте перо" та літературно-мистецької премії імені Михайла Коцюбинського Олександром Балабком.

У Чернігові відкрили пам’ятну дошку на честь родини Русових

У Чернігові відкрили пам’ятну дошку на честь родини Русових 11:39

У рамках відзначення сторіччя створення Національної Ради жінок України та 20-річчя відновлення цієї громадської організації пам'ять видатної українки вшанували у Чернігові.

Протягом тижня викрито 39 порушень зі збитками 26 тис.грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль

Протягом тижня викрито 39 порушень зі збитками 26 тис.грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль 10:20

У період з 16 по 23 травня 2019 року інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 39 порушень правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини