Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 жовтня, 00:55:43

З диспетчерами пожежно-рятувальних частин проведені семінарські заняття

06.05.2019   07:45Агенцiя

3 травня фахівцями оперативно-координаційного центру та апарату Управління ДСНС України у Чернігівській області з диспетчерами пожежно-рятувальних частин проведені семінарські заняття щодо порядку отримання повідомлень на лінію "101", організації зв'язку, передачі та обміну інформації засобами електронної пошти.

Головною метою заняття було вдосконалення діяльності диспетчерської служби, підвищення рівня професійної підготовки диспетчерського складу та оперативне забезпечення заходів, спрямованих на ефективне застосування сил і засобів обласного Гарнізону при гасінні пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і подій, а також організація оперативного інформування.

В ході семінару розглянуті основні керівні документи, що регламентують порядок організації діяльності диспетчерської служби в пожежно-рятувальних підрозділах оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, а по завершенню, його учасники склали відповідні заліки, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини