Про що говорили у фіскальній службі на семінарі
В приміщенні Головного управління ДФС у Чернігівській області відбувся семінар з актуальних питань оподаткування.
Відкрив семінар для платників податків начальник фіскальної служби області Олексій Барановський.
Про аналіз податкових ризиків, за якими підприємства найчастіше потрапляють до плану-графіку документальних перевірок, розповів начальник управління аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області Євгеній Шульга.
Про підстави, порядок проведення планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання фізичних осіб, перебіг «Кампанії декларування доходів громадян – 2019» та щодо переваг легального працевлаштування розповідав заступник начальника відділу контрольно-перевірочної роботи самозайнятих та фізичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб Олександр Крупко. Також він провів аналіз найбільш типових порушень, яких припускаються фізичні особи - суб’єкти господарювання та зупинився на сплаті до бюджету податку з доходів фізичних осіб за відокремлені підрозділи.
Начальник відділу адміністрування екологічного податку та рентної плати і місцевих податків управління податків і зборів з юридичних осіб Людмила Гординська поінформувала присутніх про особливості адміністрування плати за землю у 2019 році та нововведення при сплаті екологічного податку.
Фахівці фіскального органу надали відповіді на поставлені запитання.
Для платників податків нагадуємо, що оголошення про проведення семінарів та інших заходів розміщуються на субсайті Територіальних органів ДФС у Чернігівській області у рубриці «Анонси».
Переглянути відеозапис семінару можна на сторінці Faceboоk ГУ ДФС у Чернігівській області.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.