Завершився фінальний етап всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов
Упродовж минулого тижня в Чернігові тривав IV етап всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та іспанської мов. Урочисте нагородження переможців відбулося 29 березня в обласному палаці дітей та юнацтва.
Юних мовознавців привітав начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Микола Конопацький. Він зазначив, що проведення інтелектуальних змагань сприяє формуванню освічених, духовно багатих особистостей, розвитку творчих і професійних можливостей. Також Микола Конопацький подякував учням та їхнім наставникам за креативність, наполегливість і сумлінну працю.
Отже, семеро найкращих знавців англійської мови отримали дипломи першого ступеня, 18 — другого та 27 — третього. Зокрема, 4 дипломи здобула команда Чернігівської області.
Серед переможців олімпіади з іспанської мови дипломи першого ступеня вибороли троє учнів, другого — 7 та третього — 15. Спеціальні подарунки їм вручили радник з питань культури посольства Іспанії в Україні Патрісія Серрано Санчес та лектор МЗС Іспанії в Національному лінгвістичному університеті Ана Гансалес Баррейро.
Загалом участь в інтелектуальних змаганнях взяли 166 школярів з усієї України (111 учасників з англійської мови та 55 — з іспанської).
Наступного року всеукраїнські олімпіади з іноземних мов проходитимуть у Луцьку.
За інформацією Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністраці
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression