В Чернігові представники шкіл навчились користуватись Єдиною системою відкритих бюджетів шкіл
21 представник з 17 навчальних закладів міста Чернігова відвідали навчальний семінар з використання Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл (https://openschool.in.ua).

Семінар проводив один із розробників Системи Андрій Жнивін, який приїхав з Херсону. Під час семінару учасники змогли в дружній атмосфері отримати відповіді на всі питання, на практиці перевірити роботу Систему, поспілкуватись один з одним та поділитись досвідом.
У заході взяли участь як представники шкіл, які вже активно працюють з Системою, так і ті, які ще тільки мають в планах її використовувати. Нагадаємо, що Єдина система відкритих бюджетів шкіл — це онлайн платформа, яка дозволяє в розрізі окремого закладу освіти бачити всю фінансову інформацію: скільки коштів і на що виділяється із бюджету, проводити дискусії щодо нього та брати участь у різноманітних проектах від школи тощо. Тут є інформація не лише про надходження у заклад, а й його потреби.
Навчальний семінар пройшли такі заклади освіти:№3, 29, 13, 5, 36, 20, 16, 31, 11, 10, 21, 25, 33, 32, 15 та 30.Підключились до Системи: №3, 5, 6, 10, 16, 17, 24, 27 та 36.
Як зазначив Андрій Жнивін: «Вже більше 450 навчальних закладів по всій країні звітують за свої бюджетні та позабюджетні кошти. Після Херсону пілотними містами були Чернігів, Дніпро та Вінниця. Вже зараз 15 міст працює з цією Системою. Також ми постійно удосконалюємо Систему. Наприклад, згодом там з’явиться більше функціоналу та в майбутньому чат-бот, який відповідатиме на стандартні питання користувачам».
Функціонування Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл фінансується за кошти антикорупційноїініціативи Європейського Союзу.
Тому вона передбачає безкоштовне підключення, технічна підтримка та обслуговування системи. Тобто є безкоштовною для всіхшкіл, які проявили чи проявлять бажаннявикористовуватидану платформу.
Як підключитися:
1. Написати лист на електронну адресу координатора та повідомити про бажання підключитись до системи: goami.info@gmail.com
2. Написати заяву до фонду «Об’єднання» (координатор відправить Вам її зразок на електронну пошту).
3. Разом із технічними спеціалістами Фонду провести тестування функцій системи.
Прес-служба ГО «Агенція міських ініціатив»
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.