Майстер-клас з лозоплетіння для безробітних чернігівців
21 березня 2019 року в рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків» та з метою орієнтації безробітних на самозайнятість на базі Чернігівського обласного центру народної творчості відбувся майстер-клас з лозоплетіння.
Учасники заходу, а це безробітні чернігівці, дізналися про техніку, матеріали та обладнання, які використовуються при виготовленні лозових виробів. А ще вони переконалися, що лозоплетіння - процес тривалий та кропіткий, але дуже цікавий. Бажаючі спробували зробити перші кроки в даній справі. Головне, за словами майстра, мати натхнення та художній смак. І тоді з лози можна виготовити різноманітні вироби - кошики, хлібниці, підставки під вазони, табуретки, стільці, столики тощо.
Фахівці міського центру зайнятості – ініціатори проведення такого заходу, сподіваються, що можливо для когось з його учасників та членів їх родин лозоплетіння стане захопливим та прибутковим заняттям, початком розвитку власної справи. На це й орієнтували.
Світлана Шеремет, обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.