Весняні канікули в більшості шкіл Чернігова будуть з 28 березня по 2 квітня
У зв’язку з тим, що в більшості чернігівських шкіл розташуються виборчі дільниці на виборах Президента України (31 березня), канікули рекомендовано перенести.
На нараді директорів шкіл в Управлінні освіти Чернігівської міської ради було визначено, що оптимально зробити весняні канікули цього року з 28 березня по 2 квітня. І приступити до навчання 3 квітня.
На визначення тривалості канікул вплинула також і та обставина, що зимою через продовження канікул і карантин було втрачено чимало навчального часу - тож потрібно його надолужувати.
Про це розповів керівник Управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Він також зауважив, що чинні на сьогодні нормативно-правові акти віддають право остаточно визначати дати канікул безпосередньо керівникам навчальних закладів. Тож управління дає рекомендації та виступає координатором, але наказ про канікули видає директор кожної школи. Це означає, що в окремих школах Чернігова для оптимальної організації навчального процесу можуть бути прийняті й інші рішення.
Наприклад, у ліцеї №15 м. Чернігова немає виборчих дільниць і з 24 по 29 березня проводитиметься загальноукраїнська олімпіада з англійської мови. Приїде багато учасників, потрібні чимало аудиторій, організація харчування тощо. Логічно, якщо в цій школі дати весняних канікул будуть не такими як в інших.
Традиційно ж весняні канікули тривали з 25 по 31 березня.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.