У Школі амбасадорів Чернігова пройшов перший місяць навчання. Організатори вже думають про другу хвилю проекту
Любити своє місто і вміти передати цю любов іншим – цьому навчають у Школі амбасадорів Чернігова. Це соціальний освітній проект, організатором якого є Управління культури та туризму Чернігівської міської ради.
Перше зайняття відбулося 19 січня, тобто школі вже виповнюється місяць. А взагалі програма розрахована на 5 місяців (зайняття – по суботах) і завершиться у травні.
У першому потоці - 32 учні. Запрошували всіх бажаючих: для вступу достатньо було заповнити форму електронної реєстрації та прийти. У результаті, в навчальній групі переважає молодь, але загалом вік учасників від 14 до 58 років і їх професії - різноманітні. Організатори вважають це перевагою, можливістю об’єднати навколо ідеї пропагування Чернігова якомога більшого числа різних людей.
Їх навчатимуть орієнтуватися в історії Чернігова, бачити і показувати в ньому те, що може зацікавити, створювати екскурсії, яскраво презентувати Чернігів за дві хвилини тощо. У кінці курсу в якості випускного іспиту кожен з амбасадорів Чернігова має показати свою оригінальну авторську екскурсію нашим містом.
Викладачами та лекторами школи теж є ентузіасти: відомі в місті історики, інші науковці, фахівці з туризму та промоції та знавці у споріднених галузях.
Зараз нових студентів до Школи амбасадорів не приймають, але після закінчення курсу планується новий набір. За словами начальника управління культури та туризму Олександра Шевчука, можливо, в наступному році така школа працюватиме не тільки в центрі Чернігова, а і в інших його районах. Тож бажаючим записатися до Школи амбасадорів-2 потрібно слідкувати за оголошеннями.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).