Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 20:42:22

Двадцять три військовослужбовці-відставники Чернігівщини отримали нову професію

02.02.2019   11:32Агенцiя

Перепідготовка військових, запланованих до звільнення або вже звільнених у запас, проведена в рамках співпраці України з НАТО. Проект реалізовано за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації, громадської організації «Ліга офіцерів» із залученням фахівців ТОВ «Український центр підготовки плавскладу».


Тепер відставники мають нову професію – менеджер перевезень і логістики. Відповідні сертифікати випускникам 1 лютого вручили заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко та менеджер програм НАТО-Україна Крістофер Штаудт. До речі, більшість військовослужбовців, які пройшли перекваліфікацію, – учасники АТО.

Вітаючи присутніх, Крістофер Штаудт зауважив, що зазначений проект спрямований на максимальне полегшення процесів адаптації військових до цивільного життя. Крім того, це має сприяти надходженню кваліфікованих спеціалістів на ринок праці Чернігова.

Сергій Сергієнко подякував організаторам навчань та побажав військовослужбовцям успіхів у їх новій професійній діяльності.

– На сьогодні в Україні одним з пріоритетів залишається зміцнення Збройних Сил України, їхня модернізація та оснащення новітніми зразками зброї і військової техніки. Проте надважливим для держави також є питання соціального захисту військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил України, адаптація їх до трудової діяльності та мирного життя після закінчення служби. Тому ми вдячні своїм європейським партнерам за допомогу у цій справі та готові й надалі всебічно сприяти реалізації подібних проектів. Аби наші захисники мали можливості максимальної самореалізації і в цивільному житті, – зазначив заступник голови ОДА.

До слова, навчальні курси для відставників тривали два з половиною місяці – з листопада минулого року. Попередньо менеджери ГО «Ліга офіцерів» проаналізували ринок праці в області. За результатами моніторингу і був визначений напрям перепідготовки. Підбором кваліфікованих викладачів займалося керівництво ТОВ «Український центр підготовки плавскладу».


Довідково:
З 2000 року НАТО підтримує Україну в реалізації Програми соціальної адаптації та перепідготовки колишніх професійних військовослужбовців та таких, які невдовзі залишать ряди військових та прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування у цивільній сфері. На сьогодні Програма надає можливість пройти підготовку за такими напрямками як менеджмент, маркетинг, англійська мова, економіка малих підприємств, радіоелектроніка, дизайн, інформаційні технології, охорона, навігація маломірних суден тощо. Навчання можуть пройти професійні військовослужбовці, заплановані до звільнення з лав військових формувань протягом року від дати початку курсу, або ті, які вийшли з лав ЗСУ упродовж останніх 10 років від дати початку курсу. За час дії Програми перепідготовку пройшли близько 10 тисяч колишніх військових.


 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини