Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 01:29:08

Обмежувальні заходи у школах себе виправдали

29.01.2019   12:10

28 січня в Чернігові відновили навчання у школах після обмежувальних заходів. Вони були запроваджені через підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ у Чернігові на початку січня і загалом тривали три тижні.

Рішення відновити навчання прийняли 25 січня на засіданні міського оперативного штабу для координації дій щодо запобігання розповсюдженню захворювання на грип та ГРВІ.

Дані про присутність учнів у школах у перший день навчання свідчать про те, що карантин себе виправдав. За оперативною інформацією управління освіти Чернігівської міської ради, 28 січня із загальної кількості учнів не відвідали занять 9,7%, з них 7,3% по хворобі.

Ми запитали про подробиці керівників двох чернігівських шкіл:

Тамара Касаткіна, директор спеціалізованої загальноосвітньої школи №2:
- Можна сказати, що більша частина дітей прийшли. Із 1050 учнів відсутні на першому уроці 60. Наприклад¸ з чотирьох перших класів є два де зовсім немає відсутніх, у інших відсутні 3 і 2 дитини. І приблизно така ж картина по всій школі. Тому я думаю, що цей карантин був не дарма, що він збив хвилю захворюваності і зберіг здоров’я дітей.

Юрій Карпенко, заступник директора Інформаційно-технологічного ліцею №16:
- Із 280 учнів у нас відсутні 34, це по 1-3 на клас.

Отже, завдяки подовженим зимовим канікулам та обмежувальним заходам вдалося досягти найголовнішного – знизити рівень захворюваності.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини