Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 01:42:47

Правове регулювання відносин між роботодавцями та найманими працівниками

26.01.2019   10:42Агенцiя

Такою була тема короткотермінового семінару – тренінгу, який відбувся 25 січня в Новозаводській м. Чернігові раді за участю начальника Управління праці та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Катерини Тимощенко.

Слухачі аналізували нормативно-правову базу для укладання трудових та колективних договорів, умови та порядок процедури їх укладання, особливості взаємовідносин сторін договорів.

Учасники зустрічі ознайомились з практичними аспектами здійснення заходів, направлених на підвищення рівня оплати праці.

Також обговорювалися особливості проведення соціального діалогу на місцевому рівні, питання реалізації державної соціальної політики, регулювання трудових і соціальних відносин.   


Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини