Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 липня, 23:27:26

Як налагоджувати комунікації та інформаційну роботу у громаді

19.01.2019   10:47

Запровадження ефективних механізмів комунікації та інформаційна робота в ОТГ – про це йшлося на семінарі, який відбувся в Новгород-Сіверській міській раді у п’ятницю, 18 січня.


Оксана Стельмах, радник з питань комунікацій Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", розповіла про ефективні канали комунікації, з допомогою яких здійснюється позиціонування ОТГ.

Особливу увагу приділила роботі з офіційним сайтом міської ради, зазначивши, наскільки йому важливо бути першоджерелом офіційної інформації про ОТГ. Під час семінару було наголошено на наповненні сайту необхідною інформацією та свіжими новинами.

Під час навчання учасники обговорили особливості роботи на сторінці у соціальних мережах, налагодження конструктивного діалогу між владою та мешканцями громади, вчились визначати цільову аудиторію.

На завершення семінару в черговий раз наголосили, як важливо в об’єднаних територіальних громадах налагоджувати ефективні методи комунікації.
 

Чернігівський ЦРМС

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини