Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 02:33:39

Відбулася фахова майстерня для голів та депутатів районних рад

12.01.2019   10:07Агенцiя

11 січня відбулася фахова майстерня для голів та депутатів районних рад на тему «Реформа місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні», яку організовано в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

У відкритті заходу взяли участь перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, очільники районних рад та представники місцевих рад об'єднаних територіальних громад.

Звертаючись до аудиторії, Валентин Мельничук привітав усіх присутніх з Новорічними і Різдвяними святами та початком роботи фахової майстерні.
Керівник відзначив, що децентралізація та формування ефективної організації влади на місцях – це, на сьогодні, одна з найважливіших реформ в Україні. Нині Чернігівська область входить до першої трійки регіонів країни, де процеси створення об'єднаних територіальних громад значно випереджають середні загальнодержавні показники.

Учасники заходу обговорили актуальні питання проведення децентралізації і забезпечення ефективної системи місцевого самоврядування, перспективи та умови формування нового адміністративно-територіального устрою в Україні.

Формат фахової майстерні також передбачав роз'яснення законодавства та практичні вправи, що модеруються профільними експертами. Учасники мали змогу отримати відповіді на запитання стосовно реалізації повноважень рад у відповідній сфері.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини