У Чернігові додатково дбатимуть про окремі категорії слухачів професійно-технічних навчальних закладів
На засіданні виконавчого комітету міської ради погодили зміни до міської цільової Програми розвитку освіти Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017-2021 роки.

А саме: доповнили підпрограмою «Соціальний захист малозабезпеченої категорії учнів професійно-технічних навчальних закладів».
Передбачається, що підпрограма буде сприяти створенню належних умов для учнів професійно-технічних навчальних закладів із малозабезпеченої категорії у здобутті освіти і робітничої кваліфікації та наданні їм допомоги у працевлаштуванні.
Її дія буде поширюватися на 5 існуючих професійних (професійно-технічних) закладів освіти в місті, у яких здобувають робітничі професії учні. За таким фахом станом на 01.10.2018 навчається 2242 учні.
Серед головних запланованих заходів програми: забезпечення організації харчування та стипендіальних виплат учнів із малозабезпечених категорій, першочергове поселення на час навчання учнів з малозабезпечених категорій до гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів.
Як відомо, Програми розвитку освіти Чернігова «Освіта в житті нашого міста» діє в місті з 2017 року.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.
Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39
Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.
Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.
До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59
АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою: