Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 20:52:15

Менська ОТГ працює над підвищенням якості освіти в громаді

03.11.2018   10:34

Експерти Центру Доброчин, керівництво та працівники відділу освіти Менської міської ради шукали відповіді на питання «Як забезпечити повноцінну освіту усім дітям громади?» та можливості оптимізації шкільної мережі для реформування системи освіти в Менський ОТГ під час інформаційної зустрічі, яка пройшла 2 листопада в місті Мена.

В Менській об’єднаній територіальній громаді триває процес створення нового освітнього простору. Як показує сьогоднішня практика роботи громад, питання якості освіти наразі є в центрі серйозних дискусій з вчителями, батьками, місцевими депутатами та іншими зацікавленими сторонами. І тільки завдяки вже розпочатої освітній реформі можна забезпечити однаковий доступ до якісної середньої освіти усім жителям, як маленьких сіл, так і центрів територіальних громад.

До процесу реформування освіти в громаді експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії (РЦ), який діє на базі ГО «Центр Доброчин», планують залучити всі зацікавлені сторони (мешканців громади, місцеву владу та вчителів) та враховувати регіональні особливості Менської ОТГ.

Ефективна комунікація із зацікавленими сторонами забезпечить їх активну участь у формуванні Сценарію оптимізації освітньої мережі.  Спілкування і залучення громади насправді є складним завданням, але воно є надзвичайно важливими для запобігання конфліктів у майбутньому і врахування інтересів всіх зацікавлених сторін.

Спільно ми зможемо правильно розставити акценти у питанні розвитку шкільної мережі:
ОПТИМІЗУВАТИ НЕ МОЖНА ЗАЛИШИТИ ЯК Є!


Метою проекту «Управління конфліктом в громадах для якісних змін», що здійснюється Центром «Доброчин» за підтримки Програми МФВ «Демократична практика”, є діалог і залучення громадян до участі в проведенні реформ освіти та місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини