Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 02:14:55

В "Десні" курсанти стріляють вдень і вночі

18.07.2012   12:32

Військовослужбовці 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині, на військовому полігоні виконують вправи навчальних стрільб вдень і вночі.

Зокрема, військовослужбовці навчального механізованого полку у складі екіпажів виконують першу вправу навчальних стрільб з БМП2 по мішенях, що з’являються та рухаються. Крім цього, вони відпрацьовують ще кілька нормативів. Зокрема, завантаження боєприпасів на час, збирання та розбирання озброєння бойової машини піхоти тощо.

Також у складі підрозділів курсанти вправляються у стрільбі з різних видів стрілецької зброї. До нічних стрільб вона додатково обладнується нічними прицілами, а на бойовій техніці застосовуються прилади наведення, зовнішнього освітлення та ліхтарі.

– Головна мета – навчити курсантів. Поряд з новачками завжди знаходяться досвідчені командири. По закінченню періоду навчання, наші вихованці поповнять лави військових частин Сухопутних військ, багато з яких братимуть участь у масштабних навчаннях вже восени цього року. Тож, ми маємо їх підготувати якнайкраще, – наголосив командира 354-го навчального механізованого полку підполковник Віктор Ніколюк, – В стрільбі необхідні навички. Для цього, якраз, і існує полігон. Понад половини екіпажів та підрозділів вже зараз показують відмінні та добрі результати в стрільбі, – підсумував дії підлеглих командир полку.

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини