Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 16:45:16

Турбота про довкілля – збереження життя

30.08.2018   11:24Агенцiя

Під час інформаційного заходу «Розуміємо, приймаємо, робимо», яка відбулась в обласній ДЮСШ №1 учасники отримали знання та навички які в подальшому, дорослому житті допомагатимуть бути не тільки успішними спортсменами, а й відповідальними громадянами.

На початку навчального року, важливо нагадати собі та іншим як ми впливаємо на все що нас оточує. Адже саме від нас залежить як почуватиметься природа, скільки ресурсів витрачається без потреби, як часто забруднюються навколишні річки та ліси. Формування відповідального ставлення до потреб майбутнього, необхідна діяльність для подальшого комфортного життя. Під час інформаційного заходу «Розуміємо, приймаємо, робимо», яка відбулась в обласній ДЮСШ №1 учасники отримали знання та навички які в подальшому, дорослому житті допомагатимуть бути не тільки успішними спортсменами, а й відповідальними громадянами.

 

Скільки води можна заощадити під час чистки зубів, та скільки її потрапляє в стоки про нераціональному використанні. Які лампи кращі для очей, а які дуже шкодять коли їх викидаєш на смітник. Ліки, які приймаються під час хвороби та допомагають вирішити проблеми зі здоров’ям негативно впливають на нього після потрапляння на сміттєзвалища. Та ще багато інших фактів дізналися діти. Звичайно весь негативний вплив в цих випадках опосередкований і не видимий оку «тут та зараз», та якщо не зменшити його, в подальшому кожен може отримати важкі наслідки недбалого відношення до утилізації відходів та неефективного ставлення до ресурсів.

«Щоб займатись спортом потрібно здоров’я, а щоб зберегти здоров’я потрібно добре харчуватись, вчасно відпочивати, вживати чисту воду, гуляти на свіжому повітрі. А щоб вода і повітря були хорошими, маємо дбати про це ми усі. Для дітей така інформація не є новою, але завжди є актуальною, адже саме постійна увага та дисципліна призводять до розуміння і відповідальності як за своє життя так і за оточуючий світ» - зазначила Тетяна Печко, тренер спортивної школи, на запрошення якої власне і відбувалась ця інформаційна зустріч.
«Кожне запрошення та кожен проведений захід – це ще один крок на шляху до розуміння власної відповідальності. Якщо проблеми замовчувати – не буде шансів на її вирішення. Активізація молоді, вироблення та опрацювання стратегії збереження та примноження – це основне завдання для нас сьогодні» - підкреслила координатор житлово-комунальних та енергетичних програм ГМ ОПОРА Наталія Висіканець.

 

Останні новини Чернігівщини

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

Відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради 14:12

23 січня у малій залі відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

“Сіверські клейноди” привітали з днем соборності жителів Прикарпаття

“Сіверські клейноди” привітали з днем соборності жителів Прикарпаття 12:56

В Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка 22 січня з нагоди 101-ї річниці Соборності України відбувся святковий концерт “В єдності – сила народу”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини